pracujeme na zdravšej budúcnosti

Začni kariéru u nás

Premýšľaš, ako po štúdiu ďalej a obzeráš sa po mieste, kde sa môžeš dobre uplatniť a nazbierať cenné skúsenosti? Máme pre teba zaujímavú ponuku. Medicínsku prax nemusíš robiť len v ambulancii alebo v nemocnici. Realizovať sa môžeš aj v medicínskych laboratóriách. Poď robiť do našich laboratórií v sieti Unilabs Slovensko a my ti dokážeme, že medicína je zaujímavá aj v laboratórnych podmienkach.

Vyber si jeden z našich odborov:

Unilabs sa ti dostane pod kožu

Tvoj názor je dôležitý! A preto sme sa ti vďaka študentskému prieskumu dostali pod kožu a otvorili dvere do tvojho študentského sveta.

Chceli sme spoznať tvoje potreby a očakávania spojené so štúdiom a budúcou kariérou. Vybrali sme otázky zamerané na tvoje aktuálne vzdelanie, školu, prax a plány do budúcnosti, čím sme získali informácie, ktoré nám pomôžu nájsť spôsoby ako zlepšiť budúcnosť mladých ľudí v zdravotníctve.

Čo sme sa z prieskumu dozvedeli?

Ak sa chcete dozvedieť viac o prieskume, kontaktujte nás tu.

Ako nás vidia študenti?

pracujeme na zdravšej budúcnosti

Mladá krv v Unilabs

Vieš priniesť nový vietor? Máš záujem rozšíriť si obzory? Chceš poznať nepoznané? Tak si naša krvná skupina! Príď sa pozrieť na deň otvorených dverí, nastúp k nám na prax, otestuj si svoje vedomosti v našich vzdelávacích programoch. Jedným z týchto programov sú aj Mladé talenty.

Mladé talenty

Projekt zameraný na podporu našich mladých talentovaných zamestnancov metódou mentoringu.

Ciele programu:

  • Príprava mladých talentovaných zamestnancov na manažérske a odborné pozície.
  • Príprava mladých talentovaných zamestnancov na prácu a komunikáciu v medzinárodnom prostredí.
  • Motivácia mladých talentov.
Pozadie Oblak Oblak Slnko Oblak Oblak Oblak

Spolupráca so školami

Spolupracujeme so študentami aj zdravotníckymi školami a chceme ťa sprevádzať na tvojej kariérnej ceste od samého začiatku.

Festival medikov Ži a nechaj žiť

Dňa 17. 9. 2021 sme sa zúčastnili festivalu medikov Ži a nechaj žiť v Martine, ktorého súčasťou bol aj veľtrh slovenského zdravotníctva. Ako jeden z hlavných partnerov podujatia sme študentom a absolventom Jesseniovej lekárskej fakulty predstavili možnosti uplatnenia v našej spoločnosti.

Odborná príprava študentov v Unilabs Slovensko

Naša spoločnosť sa podieľa na odbornej príprave študentov niektorých vysokoškolských a stredoškolských zdravotníckych odborov (najmä lekárskej a prírodovedeckej fakulty). Študenti môžu absolvovať prax a stáže na našich pracoviskách a získať skúsenosti pre budúcu prax. Každoročne sa tejto odbornej prípravy zúčastňujú desiatky študentov zdravotníckych odborov a na vlastnej koži zažijú prax v laboratóriách po celom Slovensku.

Avatar

počas praxe v unilabs

Janka, študentka prírodovedeckej fakulty

Vďaka stáži v Unilabs už presne viem, kam budú smerovať moje kroky po škole. A zistila som, aký veľký je rozdiel medzi teóriou a praxou!